Lenovo | Wireless Headset | GXD1R34013 | H410 | Built-in microphone | Bluetooth | Black/Purple
- TootjadLenovo
- Mudel: GXD1R34013
- Saadavus: 5
-
62€
Lenovo | Wireless Headset | GXD1R34013 | H410 | Built-in microphone | Bluetooth | Black/Purple
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Control | Slide Switch Volume Multi Function Key |
| Draiveri suurus | 40 0.2 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 186 mm |
| Gross weight | 0.582 kg |
| Gross width (mm) | 103.00 mm |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Maksimaalne ulatus | 12 m |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni tundlikkus | -41 1.5 dB |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.347 kg |
| Package content | Lenovo Legion H410 wireless gaming headset Dongle USB-A to Type-C Cable Manual Warranty poster |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 405 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 235 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Playback time (single charge) | 52 h |
| Portable charger charging time | 3 h |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Wireless Headset |
| Producer product name | GXD1R34013 |
| Sagedus | 20k kHz |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth & 2.4GHz |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.235 kg |
| Toote nimetus | H410 |
| Toote värv | Black/Purple |
| Tooteperekond | Headset |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows10, Windows11 |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| USB-port | USB-A to Type-C |
| Värv | Black/Purple |
| Volume (m3) | 0.00459792 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













